E: info@karardenetim.com | T: +90 (312) 231 61 11

Hakkımızda

Şirketimiz, uzun yıllardır denetim sektöründe faaliyet gösteren tecrübeli denetçiler tarafından kurulmuştur. Şirketimiz, farklı sektörlerde uzmanlaşmış bir denetim ekibine sahiptir. Hedefimiz, kaliteli denetim ve diğer güvence hizmetlerini sunmaktır.  Globalleşen para ve sermaye piyasasının temelini teşkil eden güven düzeyini, verdiği kaliteli hizmetlerle artırmak şirket amacımızın temelini oluşturmaktadır.

 

Denetim sektörüne yeni bir yaklaşım getirmeyi hedef alan, Uluslararası Denetim ve Muhasebe Standartlarını yakından takip eden, etik ilkelere bağlı ve kurumsal yapıya sahip bir denetim firmasıyız.

Temel faaliyetimiz, işletmelerin finansal tablolarının, Uluslararası Denetim Standartlarına göre denetimini yapar ve işletmelerin finansal tablolarının güvenilirliği konusunda görüş bildiririz. Bunun yanında, halka açılarak sermaye piyasasına girmek isteyen firmalara, hem açılma hem de açılmayı takip eden süreçte danışmanlık görevini yürütürüz.

 

Faaliyetlerimizi Uluslararası Kalite Kontrol Standartlarına bağlı olarak, tamamen bağımsız bir şekilde Uluslararası Denetim Standartlarına göre yürütürüz.

Neden Biz?

Yaklaşım
Denetim faaliyetimizi, tarafsızlık ilkesine saygılı, firmanın bilgi ihtiyacını göz ardı etmeyen, ilişkili tarafların çıkarlarını gözeten bir yaklaşımla yürütürüz.
Destek
Denetimin temel yaklaşımlarından biri de denetlenen firmaların bilgi ihtiyaçlarının karşılanması ve bilgi eksiği temelli hatların engellenmesidir. Bu anlamda, denetlenen firmalara tüm destek sağlanmaktadır.
Hizmet
Bağımsız denetim, halka arz, firma değerlemesi ve eğitim konusunda hizmetlerimiz bulunmaktadır.
Yetenek
İşletmemiz sunduğu tek hizmet denetimdir. İşletmemiz, defter tutma veya tasdik gibi faaliyetler yürütmemektedir. Denetçilerimiz, kariyerlerinin tamamını denetim sektöründe geçirmiş ulusal ve uluslararası deneyime sahip kişilerden oluşmaktadır.